На початку засідання відбулося цікаве знайомство з головою Молодіжної ради Дніпра Світланою Кривошей, обговорені напрями співробітництва та можливі спільні дії.
Також завітав професор Сергій Власов, який анонсував закінчення роботи над збірником, присвяченим молодим вченим Дніпропетровської області. Залишаються останні штрихи та зовсім скоро буде офіційна презентація.
Обговорено ряд проблем, планів та заходів, серед яких обрання делегатів з молодих вчених до ряду організацій, організація школи ментального здоров'я молодого вченого, подання заявок на конкурси, анонсування конференцій та круглих столів.
Також серед анонсів обговорювались проблеми науки та освіти в умовах воєнного стану та заплановано проведення тематичного круглого столу при підтримці Департаменту освіти і науки Дніпропетровської області вже наступного місяця. Приймаються пропозиції та ініціативи до цього заходу.
До нас на вогник завітали Олександр Іжболдін, декан агрономічного факультету ДДАЕУ, представники Департаменту освіти і науки Дніпропетровської області Микола Кравченко та Марина Єлісеєва, які неймовірно доповнюють команду нашої Ради!
Радує ініціатива молодих вчених, бажання працювати задля розквіту нашого регіону та держави!