VІІ кубок Ради молодих вчених Дніпропетровської області з футзалу
13 травня 2023 року, на базі Дніпровського державного університету внутрішніх справ, відбувся VІІ кубок Ради молодих вчених Дніпропетровської області з футзалу. Це традиційний турнір, присвячений Дню науки, і цього року в ньому взяли участь команди НТУ "Дніпровська політехніка", Дніпровського державного аграрно-економічного університету, Дніпровського державного університету внутрішніх справ та Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
Турнір розпочався з привітання від керівництва приймаючої сторони та організаторів, а саме - декану факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Сергія Балабана, начальника відділу науки, вищої освіти та атестаційної експертизи Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Миколи Кравченка та голови Ради молодих вчених Дніпропетровської області Наталії Деревягіної.
Дякуючи нашим захисникам, завдяки яким ми мали можливість відновити цей Турнір, дякуючи приймаючій стороні ДДУВС, учасникам команд ЗВО, команді Ради молодих вчених Дніпропетровської області та Департаменту освіти і науки ДніпроОДА, ми маємо наступні результати:
І місце - ДДУВС
ІІ місце - ДНУ імені О.Гончара
ІІІ місце - НТУ Дніпровська політехніка
Від імені РМВ ДО висловлюємо щиру подяку ДДУВС, всім учасникам та гостям турніру!
Фото - Артем Гречуха