05.07.2023
Обговорення проблем молодих вчених в умовах війни
05 липня 2023 року наша команда Ради молодих вчених Дніпропетровської області та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації у складі Деревягіної Наталії, Позднишева Миколи та Єлісєєвої Марини завітали до наших колег по Раді у Кривому Розі.
Обговорення проблем молодих вчених в умовах війни, підвищення їх вмотивованості та потенційних шляхів розвитку - основне, на що була направлена робота.
Щиро дякуємо керівникам університетів Кривого Рогу, головам Рад молодих вчених та всім, хто долучився до роботи!
Зустрічі відбулись із Радою молодих вчених Криворізького національного університету на чолі із Альоною Паламар та проректором з наукової роботи Дмитром Бровко, із Радою молодих вчених Криворізького державного педагогічного університету на чолі із Галиною Івановою, ректором Ярославом Шрамко та проректором з наукової роботи Вітою Гаманюк, Радою молодих вчених Державного університету економіки і технологій на чолі із Аліною Кузьмич, ректором Андрієм Шайканом та проректором з наукової роботи та міжнародних зв'язків Сергієм Гушко.
Ми побачили сучасні STEM лабораторії, приклади інноваційних стартап-проєктів саме від молоді, нетиповий пошук міжнародних донорів, додатки на телефон від студентів для абітурієнтів, сучасні IT-хаби і коворкінги!
Щирість, відкритість та готовність до змін - цінні якості для освіти сьогодення! Плани намічено, далі буде!