09.06.2023
Hегіональна зустріч Ради молодих вчених Дніпропетровської області з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
9 червня відбулася регіональна зустріч Ради молодих вчених Дніпропетровської області з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України на базі Департаменту освіти і науки ДніпроОДА.
У зустрічі взяли участь члени Ради, молоді вчені ЗВО та НДУ, представники Департаменту та голова РМУ при МОН Олеся Ващук.
Порядок денний Регіональної зустрічі:
1. Виклики та можливості у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених у Дніпропетровській області.
2. Презентація Ради молодих вчених Дніпропетровської області, механізми взаємодії між владою та молодими вченими, проекти Ради.
3. Проблеми, пов'язані з підтримкою наукової та науково-технічної діяльності в країні, комерціалізацією та впровадженням / масштабуванням розробок.
4. Проєкти РМУ при МОН України, спрямовані на підтримку та стимулювання наукової та науково-технічної діяльності молодих вчених в умовах війни.
Команда Ради молодих вчених Дніпропетровської області неймовірно раді гостям та дискусії, що вийшла жвавою та продуктивною! Вже чекаємо наступного разу в гості! У якості подарунку, Рада презентувала збірник "Траєкторія успіху молодих вчених Дніпропетровської області", унікальне видання, без аналогів на теренах України.